Правила купівлі товарів

 1. Основні поняття та терміни
 2. Загальні умови
 3. Порядок оформлення Замовлення
 4. Бонуси
 5. Юніти
 6. Доставка Товарів
 7. Оплата Товарів
 8. Повернення товару належної якості
 9. Персональні дані
 10. Інші умови

1. Основні поняття та терміни

1.1 Покупець (споживач) – фізична особа, яка придбаває, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, безпосередньо не пов'язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов'язків найманого працівника. Така фізична особа повинна володіти необхідним обсягом дієздатності та необхідними повноваженнями для укладення договорів на придбання, замовлення товарів.

1.2 Організатор - Фізична особа-підприємець Артеменко Олена Вікторівна», яка діє на підставі виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (номер запису 2 415 000 0000 074295 від 16.05.2016 р.)

1.3 Продавець - суб'єкт господарювання, який згідно з договором реалізує споживачеві товари або пропонує їх до реалізації. Продавцем може бути Організатор або Партнер.

1.4 Партнер – суб’єкт господарювання, з яким Організатор уклав відповідний договір, що передбачає можливість реалізації Товарів у Інтернет-магазині.

1.5 Учасник - фізична особа, суб'єкт персональних даних, який зареєстрований у мобільному додатку TO-U чи на Сайті та є його користувачем.

1.6 Інтернет-магазин – онлайн-магазин, який розміщується на сайті, котрий належить Організатору та має адресу в мережі Інтернет https://go-tou.com , а також в мобільному додатку TO-U, на якому представлені товари, що пропонуються для продажу, умови оплати, доставки, повернення цих товарів, а також представлені пропозиції Товарів від Партнерів Організатора, які Покупець може придбати, перейшовши за посиланням обраної пропозиції на сайт Партнера та оформивши замовлення згідно умов Партнера.

1.7 Товари - товари для електромобілів та водіїв, знижки, сертифікати, товари Партнерів, одяг, аксесуари та інші групи товарів в асортименті, який представлений в Інтернет-магазині, дистанційний продаж яких не заборонений через Інтернет-магазин. Продавець дає можливість Покупцю переглядати зображення (фотознімки) Товару, який супроводжується інформацією про основні характеристики продукції (найменування, країна походження, умови використання тощо).

1.8 Винагорода - продукція, послуга чи знижка, внесена на момент обміну до каталогу Винагород, який знаходиться у мобільному додатку TO-U чи на сайті.

1.9 Сайт - веб-сайт, що розміщений в мережі Інтернет за адресою: https://go-tou.com

1.10 Замовлення – належним чином оформлене та розміщене волевиявлення Покупця, яке спрямоване на укладення договору роздрібної купівлі-продажу товарів, які пропонуються Продавцем для роздрібного продажу через Інтернет-магазин. У випадку оплати товарів через Інтернет-магазин з використанням банківської картки, оформлене і оплачене Замовлення є підтвердженням укладеного договору купівлі-продажу.

1.11 Служба доставки – треті особи, які надають послуги по доставці Замовлень Покупцеві та поверненню Товарів Продавцеві.

1.12 Бонус - це умовна облікова одиниця, яку Учасники отримують за здійснення певних дій у мобільному додатку (наприклад, за запрошення друзів встановити додаток; за check-in під час заряджання електромобіля тощо). Учасник може обміняти Бонуси на Винагороду. Бонуси не конвертуються у грошову валюту та навпаки.

1.13 Юніт - це умовна одиниця, яку Учасники можуть придбати за грошові кошти. За юніти Учасник (користувач) може оплатити платне заряджання електромобіля, товари для електромобілістів тощо.

1.14 Під поняттям «послуги» у мобільному додатку TO-U та на сайті розуміється можливість отримання додаткових вигод від Організатора.

2. Загальні умови

2.1. Замовляючи Товари через Інтернет-магазин, Покупець засвідчує свою повну та беззаперечну згоду зі всіма положеннями та правилами, розміщеними у цих Правилах.

2.2. Організатор залишає за собою право вносити зміни до цих Правил. Такі зміни вступають в силу з моменту розміщення нової версії Правил в Інтернет-магазині, якщо інший строк набрання чинності не передбачений самими Правилами. Версія, яка розміщена на сайті та мобільному додатку Інтернет-магазину в момент здійснення придбання товару буде вважатися актуальною та діючою для Покупця та Продавця.

2.3. Покупець погоджується з цими Правилами шляхом здійснення наступних обов’язкових дій:

 1. 2.3.1 Оформленням замовлення на товар в порядку, передбаченому Розділом 3 цих Правил.
 2. 2.3.2 Прийняття та погодження Покупцем умов, встановлених цими Правилами, яке здійснюється під час оформлення першого замовлення покупця в Інтернет-магазині, шляхом проставлення відповідної відмітки у графі:
  1. "✓ Я приймаю умови Інтернет-магазину, приймаю положення Політики конфіденційності, ознайомлений та погоджуюсь з Правилами купівлі товарів."

2.4 Строк, протягом якого діє пропозиція про укладення договору, обмежений товарними запасами Продавця. Пропозиція укладення договору в межах діючої акції, обмежена строками її проведення.

2.5 Покупець (Споживач) повинен володіти необхідним обсягом дієздатності та необхідними повноваженнями для укладення договору на придбання товарів. У випадку, якщо особа робить замовлення на придбання товарів, вважається, що вона ознайомлена з цією умовою і підтверджує, що вона володіє необхідним обсягом дієздатності для укладення відповідного договору.

2.6 Договір купівлі-продажу вважається укладеним: у разі оплати платіжною картою – з моменту отримання Покупцем Товару, у разі оплати готівкою службі доставки – з моменту оплати Товару та видачі його Покупцю службі доставки.

2.7 Покупець може здійснювати покупки в Інтернет-магазинах Партнерів через розділ «Магазин» мобільного додатку TO-U чи Сайту go-tou.com. В такому випадку Покупець повинен перейти на сайт Інтернет-магазину Партнера з розділу «Магазин» мобільного додатку TO-U чи Сайту. При замовленні товарів з Інтернет-магазину Партнера на порядок здійснення покупки поширюються правила купівлі товарів Партнера, які мають бути розміщені на сайті Інтернет-магазину Партнера. Організатор не відповідає за порядок оформлення замовлень, купівлі, доставки чи повернення товарів, які були куплені через Інтернет-магазин Партнера.

3. Порядок оформлення Замовлення

3.1 Покупець може оформити Замовлення самостійно у розділі «Магазин» мобільного додатку TO-U чи на Сайті.

3.2 При оформленні замовлення, Покупець повинен вказати інформацію, яка буде позначена Організатором чи Партнером як обов’язкова, в тому числі прізвище, ім’я, по батькові Покупця; адресу доставки Замовлення; номер телефону Покупця; адресу електронної пошти Покупця.

3.3 Для придбання товарів Покупець повинен натиснути на кнопку «Оформити Замовлення». Закінчення оформлення Замовлення підтверджується натисненням на кнопку «Купити/Придбати» і проставленням Покупцем відмітки, яка свідчить про підтвердження Покупцем згоди з усіма умовами, викладеними у цих Правилах.

3.4 Замовлення вважається оформленим і береться до виконання Продавцем після здійснення Покупцем сукупності наступних обов’язкових дій:

 • Проходження всіх етапів оформлення Замовлення на Товар, який розміщений на сайті Продавця, та
 • Прийняття та погодження Покупцем умов, встановлених цими Правилами, яке здійснюється під час реєстрації на сайті Продавця, шляхом проставлення відповідної відмітки у графі: Я приймаю умови Інтернет-магазину, приймаю положення Політики конфіденційності, ознайомлений та погоджуюсь з Правилами купівлі товарів.

3.5 Після оформлення Замовлення на товар з Покупцем зв’язується менеджер Продавця за номером телефону, вказаним Покупцем під час оформлення Замовлення. Менеджер Продавця уточнює у Покупця інформацію щодо Замовлення та здійснює відправку Замовлення.

3.6 Якщо на Товар діє акція, знижка чи будь-які інші пільгові умови отримання Товару, то менеджер Продавця повідомляє про це Покупця. У випадку коли використання акції, знижки чи інших пільгових умов придбання Товару вимагає введення Покупцем індивідуального промо-коду, тоді Покупець повинен вказати цей промо-код у відповідній графі при оформленні Замовлення.

3.7 В будь-який час, в процесі оформлення Замовлення, Покупець має право відмовитися від Замовлення. Для цього необхідно залишити сторінку Замовлення, натиснувши кнопку для повернення на попередню сторінку. Незавершене Замовлення не вважається оформленим та не приймається Продавцем до виконання.

3.8 Покупець може відмовитися від Замовлення повністю, або частково в будь-який час до передачі Замовлення для доставки (відправлення) Покупцю, завчасно попередивши про це Продавця через використання форми зворотнього зв’язку.

3.9 Після закінчення оформлення Замовлення на адресу електронної пошти або номера телефону Покупця надходить повідомлення, яке підтверджує прийняття Замовлення, із зазначенням найменування вибраних Товарів і загальною сумою Замовлення. Якщо на складі у Продавця відсутня необхідна кількість замовленого Товару, Продавець інформує про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення. Покупець має право погодитись прийняти Товар в кількості, яка є в наявності у Продавця, або анулювати дану позицію із Замовлення, повідомивши про це Продавця за допомогою зворотнього зв’язку. У випадку неотримання відповіді від Покупця протягом доби, Продавець залишає за собою право анулювати даний Товар із Замовлення.

3.10 Продавець має право відмовитися від укладення договору та оформлення Замовлення, якщо у Покупця вже були раніше оформлені, але не отримані інші Замовлення.

4. Бонуси

4.1 Учаснику нараховуються бонуси за здійснення покупок товарів Партнерів у мережі Інтернет.

4.2.Для отримання бонусів при здійсненні покупок товарів Партнерів в мережі Інтернет, Учаснику необхідно здійснити перехід на сайт Партнера з розділу «Магазин» мобільного додатку TO-U чи Сайту.

4.3 Бонуси можуть нараховуватися також за активну діяльність Учасника у мобільному додатку TO-U, наприклад, за запрошення друзів встановити додаток; за check-in під час заряджання електромобіля, за купівлю Товару у Партнера тощо. Перелік дій, за які Учасник отримуватиме бонуси, можна знайти у розділі FAQ. Поточний баланс бонусів Учасника відображатиметься у розділі «Магазин» мобільного додатку чи Сайту.

4.4 Бонуси за покупки нараховуються на рахунок Учасника у строк до 40 днів після здійснення оплати і отримання замовлення Учасником, якщо інше не передбачено правилами (умовами) окремих акцій (пропозицій) в рамках Програми роботи з Партнерами.

4.5 Під час здійснення покупки, Учасник повинен переконатись, що програма Adblock або інший вид блокування реклами відключені (оскільки вони можуть блокувати передачу даних з мобільного додатку To-U в Інтернет-магазин і, як наслідок, не дозволяють нарахувати бонуси чи юніти за здійснені покупки), а також при оформленні замовлення не відкривати інші сайти, які містять рекламні банери.

4.6 Бонуси нараховуються лише у випадку, якщо покупка буде оформлена одразу після переходу в Інтернет-магазин Партнера через розділ «Магазин» мобільного додатку TO-U чи Сайту, якщо інше не передбачено умовами Програми роботи з Партнерами.

4.7 Учасник може обміняти отримані бонуси на Винагороду, в тому числі знижку на товар/послугу Організатора чи Партнера; сувенірну продукцію; додаткову послугу Організатора чи Партнера.

4.8 Якщо Учасник обрав обмін бонусів на сувенірну продукцію, то після оформлення і підтвердження вибору протягом наступних трьох робочих днів Учаснику телефонує менеджер Організатора для уточнення деталей відправлення та протягом розумного строку відправляє обрану продукцію Учаснику.

4.9 Винагороди

 1. 4.9.1 Винагороди не підлягають обміну чи поверненню.
 2. 4.9.2 Винагороди можуть бути надані/доставлені лише на території України.
 3. 4.9.3 Отримавши Винагороду (продукцію) Учасник повинен відразу перевірити, чи вона неушкоджена та відповідає замовленню. Учасник повинен негайно повідомити працівника поштового відділення або кур‘єра про будь-які помітні ушкодження Винагороди, а у разі, якщо Винагорода не відповідає Замовленню – про цей факт, і кур‘єр або працівник поштового відділення оформить протокол про ушкодження щодо пошкодженої Винагороди.
 4. 4.9.4 Організатор має право вносити зміни до каталогу Винагород (зокрема, кількість Винагород, доступних для обміну або тип наявних Винагород) без повідомлення Учасників про такі зміни.

4.10 Інформацію про інший порядок нарахування бонусів та юнітів, ніж це вказано у цих Правилах Продавець розміщує у «Магазині» щодо того Партнера, для якого діє такий порядок нарахування бонусів та юнітів.

5. Юніти

5.1 Нарахування юнітів відбувається так: Учасник купує юніти у «Магазині» за ціною, вказаною у «Магазині». Після купівлі юнітів та списання коштів з рахунку Учасника, Продавець протягом одного робочого дня нараховує Учаснику куплену суму юнітів на рахунок юнітів Учасника.

5.2 Юнітами Учасник має можливість оплатити заряджання на платній зарядній станції, товари для електромобілістів тощо. Юніти списуються після здійснення дій з використанням Юнітів. Юніти не конвертуються у грошові одиниці.

5.3 За юніти можна здійснити оплату українськими гривнями, доларами США чи ЄВРО. У разі оплати доларами США чи ЄВРО відбуватиметься конвертація згідно офіційного курсу валют щодо гривні. Якщо внаслідок конвертації грошова сума, належна до оплати, міститиме дробові тисячні значення, то сума заокруглюється до сотих в бік збільшення.

5.4 Юніти можна повернути, (перевести юніти у грошові одиниці на рахунку Користувача), протягом 30 календарних днів з моменту нарахування.

5.4 Для повернення юнітів Користувач повинен надіслати запит з проханням повернути юніти, вказавши суму юнітів, на електронну адресу mail@go-tou.com. Протягом 10 робочих днів запит розглядається Організатором і проводиться повернення коштів за юніти, у разі наявності для цього підстав.

5.6 Кошти за юніти повертається у тій валюті, в якій первісно за них здійснювалася оплата.

6. Доставка Товарів

6.1 Доставка Товарів, які замовлені в Інтернет-магазині на відповідному сайті, здійснюється на території України службами доставки (поштові та кур’єрські служби), з якими Продавець має укладені договори.

6.2 Після завершення оформлення Замовлення, Покупцю на адресу електронної пошти чи номера телефону надходить інформація про орієнтовний строк доставки Замовлення. Строк доставки Товарів залежить від наявності замовлених товарів на складі Продавця, від способу доставки, часу, який необхідний для опрацювання замовлення, але в будь-якому разі не буде перевищувати 30 (тридцяти) календарних днів з моменту оформлення замовлення Покупцем. У випадку відсутності замовленого Товару на складі Продавця, неможливості своєчасної доставки Товарів, Продавець повідомить Покупця про необхідність збільшення строків доставки на відповідну кількість днів.

6.3 Правила отримання/вручення Товарів регулюються відповідними положеннями Служб доставки.

6.4 Датою отримання Товарів вважається дата підписання Покупцем товаросупровідних документів, які підтверджують факт отримання Товарів Покупцем (акт приймання-передачі, накладна, і т. д.)

7. Оплата Товарів

7.1 Ціна Товару зазначається в Інтернет-магазині в описі до Товару. Ціна вказується в гривнях чи юнітах. Всі ціни Товарів вказані з урахуванням податку на додану вартість. Ціни за Товари, які вказані в Інтернет-магазині можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку до моменту оформлення Замовлення. В процесі оформлення Замовлення, на етапі оплати Товару, Покупець сплачує Товар за ціною, яка вказана в Інтернет-магазині.

7.2 Вартість Винагороди (в тому числі знижки чи додаткової послуги) вказується у бонусах. Бонуси не конвертуються у грошові одиниці і навпаки.

7.3 Детальна інформація щодо оплати Товарів, включаючи способи оплати Товарів, зазначені в розділі Сайту «Оплата товарів».

7.4 Особливості оплати Товарів за допомогою платіжних карток:

 1. 7.4.1 Здійснення операцій за допомогою платіжних карток здійснюється відповідно до Постанови Правління Національного Банку України «Про здійснення операцій з використанням електронних платіжних засобів» від 05.11.2014 р. № 705.
 2. 7.4.2 У випадку, коли банк з певних причин відхилив проведення транзакції з платіжною картою Покупця, Продавець може попросити уточнити реквізити карти або надати реквізити іншої діючої карти Покупця.

7.5 У разі оплати Товару готівкою, оплата здійснюється кур’єру в момент доставки Замовлення з видачею Покупцю відповідного чеку.

7.6 Згідно Постанови Правління Національного Банку України «Про затвердження Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні» від 29.12.2017 р. № 148 дозволяється здійснювати розрахунки фізичними особами готівкою протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами у розмірі до 50000,00 (п'ятдесяти тисяч) гривень включно.

7.7 Вартість доставки розраховується індивідуально, беручи до уваги вагу, місце і спосіб доставки і вказується на останньому етапі оформлення Замовлення.

8. Повернення Товару належної якості

8.1 Покупець має право розірвати укладений з Продавцем договір та повернути Товар належної якості протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з моменту отримання Товару.

8.2 Повернення Товару належної якості можливе лише у випадку, якщо Товар не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, який підтверджує факт і умови придбання відповідного Товару (накладна, фіскальний чек, товарний чек, тощо). Товар повинен бути повернений в оригінальній упаковці (чи іншій належній упаковці для виключення можливості пошкодження його при пересиланні). Товар повертається відповідними службами доставки: Нова Пошта, Meest Express, Укрпошта.

8.3 При відмові Покупця від Товару належної якості, Продавець повинен повернути Покупцеві вартість Товару (гроші, сплачені за Товар). Продавець перераховує грошові кошти не пізніше, ніж через 15 (п`ятнадцять) робочих днів з моменту отримання поверненого Покупцем Товару.

8.4 Для оформлення повернення Покупцю необхідно здійснити наступні обов’язкові дії:

 1. ✓ Зв`язатися зі службою підтримки через мобільний додаток TO-U чи Сайт
 2. ✓ Вкласти до відправлення Товар, що повертається та заповнену Заяву на повернення.
 3. ✓ При відправленні товару слід використовувати оригінальну упаковку, в якій був отриманий товар.
 4. ✓ При поверненні товару через Служби Доставки (пошта, кур’єрська служба), товар повинен бути відправлений за адресою, яку вкаже Продавець після звернення Покупця із заявкою про необхідність повернення Товару.

8.5 Покупець не має права відмовитися від Товару належної якості, який не підлягає обміну (повернення) відповідно до Переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), затвердженої Постановою Кабінету Міністрів № 172 від 19.03.1994 року. Зокрема, до таких товарів належать, парфюмерно-косметичні вироби, пір`яно-пухові вироби, білизна натільна, купальники, панчішно-шкарпетні вироби.

8.6 Покупець має право повернути Продавцю Товар неналежної якості. Повернення Товару неналежної якості здійснюється за рахунок Продавця. При поверненні Товару з причини неналежної якості, у випадку виникнення у Продавця сумнівів, що причиною виникнення недоліків є вини виробника (виробничий брак, фальсифікований товар), Продавець може провести експертизу Товару за власний рахунок відповідно до положень, встановлених законодавством України. Якщо в результаті експертизи Товару буде встановлено, що його недоліки виникли внаслідок обставин, за які не відповідає Продавець, Покупець зобов`язаний відшкодувати Продавцю витрати на проведення експертизи, а також пов`язані з її проведенням витрати на зберігання і транспортування Товару.

8.7 Грошові кошти повертаються тим способом, який використовувався Покупцем при оплаті Товару. У випадку оплати Товару готівкою у Службі доставки Товару, гроші повертаються на розрахунковий рахунок клієнта.

9. Персональні дані

9.1 Під час реєстрації у мобільному додатку Продавця чи на Сайті, під час здійснення Замовлення Товарів, Покупець надає згоду на збір та обробку своїх персональних даних (збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання, поширення, знеособлення, знищення) шляхом проставлення під час оформлення Замовлення на Товар відмітки у графі:

 1. ✓ Я надаю згоду на збір та обробку (збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання, поширення, знеособлення, знищення) моїх персональних даних, а саме: прізвище, ім’я, по-батькові, електронна пошта, номер телефону, адреса, дата народження та інших даних, які необхідні для реалізації відносин купівлі-продажу між Продавцем та Покупцем, відносин у сфері захисту прав споживачів, в сфері реклами та маркетингових досліджень, а також надаю свою згоду на передачу моїх даних поштовим та кур’єрським службам доставки, які здійснюють доставку замовлених Товарів, та іншим третім особам, які залучаються Продавцем для забезпечення належного виконання Продавцем своїх обов’язків. Дане положення діє без обмеження терміну дії.

9.2 Надання дозволу на обробку персональних даних є добровільним. Відсутність дозволу на обробку персональних даних не дає можливості для обробки Замовлення на Товари.

9.3 Володілець чи розпорядник персональних даних зобов’язаний вносити зміни до персональних даних на підставі вимоги Покупця.

9.4 Покупець має право відкликати згоду на обробку своїх персональних даних шляхом направлення письмового повідомлення Продавцю.

9.5 Первинним джерелом відомостей про Покупця є дані, які безпосередньо та добровільно надані особою про себе.

9.6 Персональні дані надаються Покупцем для наступних цілей:

 1. ✓ реєстрація/авторизація Покупця на Сайті/в мобільному додатку для оформлення Покупцем замовлення, укладення договору купівлі-продажу Товарів на відстані, в тому числі для отримання інформаційної розсилки;
 2. ✓ виконанням Продавцем умов договору купівлі-продажу товару на відстані, в тому числі щодо доставки замовленого товару Покупцю;
 3. ✓ отримання інформації довідкового, рекламного характеру (рекламні розсилки) про товари, знижки, розпродажі, акції, що проводяться Продавцем, за умови, що Покупець надасть на це згоду, проставивши відмітку у спеціально призначеній для цього графі під час купівлі Товарів в Інтернет-магазині;
 4. ✓ встановлення зворотного зв’язку з Покупцем, включаючи направлення повідомлень, запитів, що стосуються використання Інтернет-магазину, обробки запитів та заявок від Покупця;
 5. ✓ збору та обробки Продавцем статистичної інформації та проведення маркетингових досліджень, проведення оцінки та аналізу Інтернет-магазину;
 6. ✓ для обробки та отримання від Покупця платежів, виставлення рахунків, видачі розрахункових та інших товаросупровідних документів;
 7. ✓ для відновлення Паролів, інформації про Покупця;
 8. ✓ для збору іншої інформації, що необхідна для належної реалізації відносин купівлі-продажу між Продавцем та Покупцем;
 9. ✓ для надання ефективної клієнтської та технічної підтримки при виникненні проблем, пов’язаних з використанням Інтернет-магазину;
 10. ✓ для підтвердження достовірності та повноти персональних даних, наданих Покупцем;
 11. ✓ для створення облікового запису Покупця з метою оформлення замовлень на Товар та здійснення Покупок

9.7 Обробка персональних даних та їх захист здійснюється відповідно до положень Конвенції про захист осіб у зв'язку з автоматизованою обробкою персональних даних (підписана в Страсбурзі 28.01.1981 року), Закону України «Про захист персональних даних».

9.8 Продавець та залучені ним треті особи зобов’язуються дотримуватися конфіденційності персональних даних, забезпечувати їх безпеку при обробці і вживати заходів щодо захисту персональних даних від незаконного доступу, незаконної обробки, випадкових втрат або знищень. Продавець і залучені ним треті особи не мають права використовувати персональні дані Покупця і будь-яким чином передавати отримані персональні дані будь-яким третім особам в цілях, які не зазначені в цьому Розділі. Продавець зберігатиме зібрані персональні дані протягом строку, який необхідний для виконання мети (цілей) обробки, визначеної у цьому Розділі і знищуватиме персональні дані після досягнення цілей обробки та в інших випадках, з урахуванням вимог чинного законодавства.

9.9 Продавець зобов’язується дотримуватися конфіденційності щодо персональних даних Покупця, а також щодо іншої інформації Покупців, яка стала відомою Продавцю у зв’язку з виконанням положень цих Правил, за винятком випадків, коли така інформація:

 • є загальнодоступною;
 • розкрита з дозволу Покупця;
 • вимагає розкриття у випадках, встановлених законодавством, та\або при надходженні запитів від уповноважених органів державної влади.

9.10 Продавець має право використовувати технологію «cookies». «Cookies» не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

9.11 Продавець отримує інформацію про IP-адреси своїх відвідувачів. Дана інформація не використовується для встановлення особи Покупця, а використовується з метою виявлення і вирішення технічних проблем та в інших статистичних цілях, цілях безпеки.

10. Інші умови

10.1 У випадку виникнення питань та претензій у Покупця, він повинен звернутися до Служби по роботі з Покупцями через форму Зворотного зв’язку у мобільному додатку TO-U чи на Сайті.

10.2 У випадку якщо будь-яку частину або положення цих Правил буде визнано незаконними, недійсними або такими, що не підлягають виконанню, така частина або положення вважатимуться автономними від цих Правил і не впливатимуть на дійсність і можливість виконання всіх інших положень.